کد مطلب: 76910 تعداد بازدید: ۶۷

کارشناس سیاسی:

سرزمین ایران به برکت انقلاب اسلامی به سمت ظهور پیش می رود

سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷:۵۹
آقای محمدی كارشناس سياسي گفت: جمهوري اسلامی ایران شعارش جهانی بوده و تاریخ انقضا نخواهد داشت و اين كشور به برکت انقلاب اسلامی به سمت ظهور پیش می رود

آقای محمدی در نشست بصیرتی با موضوع بررسی گام دوم انقلاب در مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری تنکابن ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران تنها حکومتی است که با عنایات الهی و توسل به معصومین (علیهم االسلام) چهل ساله شده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی زمانی تحقق یافت که جهان به دو قسمت غرب و شرق تقسیم شد ه بود و جمهوری اسلامی ایران با شعار نه غربی و نه شرقی پیروز شد و هر دو بلوک شرق و غرب را باطل دانست.
کارشناس سیاسی تصریح کرد: در زمانی که امام خمینی در حال مبارزه با طاغوت بودند، برخی نخبگان به دلیل این که کشور ما فاقد سلاح و ابزار نظامی است، با این کار مخالفت کردند؛ متاسفانه هنوز هم برخی از آنان عقیده دارند که با اسلام نمی توان پیشرفتکرد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان، با وجود تمام ترفندها و حیله های دشمنان در جایگاه خوبی قرار دارد و این در حالی است که غرب نفس های آخر را می کشد.
وی با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: با توجه به این که طبق فرمایشات رهبر انقلاب،  کشور ایران در  شرایط خوبی قرار دارد؛ لذا باید با چشم انداز  گام دوم انقلاب، جوانان و نوجوانان سرزمین مان را که دوران انقلاب را درک نکرده اند، جهت ادامه راه آماده سازیم.

محمدی اظهار کرد: وظیفه ما در حال حاضر دفاع از آرمان های اصلی است؛ شاید در پاره ای موارد برخی از مسئولان تغییر کرده باشند ولیکن آرمان های اصلی انقلاب هم چنان پابرجاست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران شعارش جهانی بوده و تاریخ انقضا نخواهد داشت و انشالله به زودی به حکومت جهانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) متصل خواهد شد.