کد مطلب: 75537 تعداد بازدید: ۸۳

بازدید مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران از مناطق سیل زده این استان

دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰:۲۲
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران به همراه برخی از همکاران این مدیریت، از مناطق سیل زده مازندران بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران،  آقای گرجی معاون اداری مالی حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: حجت السلام غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران به همراه آقای آزادی مدیر عامل جامعه خیرین این مدیریت و برخی از همکاران استان، از  مناطق سیل زده شهرستان کیاکلای مازندران بازدید کردند.
وی افزود: مدیر و همکاران حوزه علمیه خواهران مازندران در این سفر ، علاوه بر حضور در چند ساختمان مسکونی که در این حادثه، آسیب جدی دیده بودند و همچنین دلجویی از ساکنان آنان، از منازل آسیب دیده چند تن از طلاب حوزه علمیه خواهران استان نیز بازدید کردند.
وی تصریح کرد: در این بازدید ضمن شنیدن سخنان خواهران طلبه و اطلاع از میزان خسارات وار شده، مقرر شد تا به میزان توان مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و از طریق ستاد کمک رسانی به سیل زدگان این مدیریت ، به این طلاب مساعدت شود.
آقای گرجی در پایان خاطر نشان کرد: مدیر و همکاران حوزه علمیه خواهران مازندران در این سفر، ضمن بازدید از پیش دبستانی آسیب دیده از سیل در شهرستان کیاکلا، در جشن برگزار شده به مناسبت اعیاد شعبانیه، شرکت کرده و از نونهالان حاضر در این مراسم با اهداء هدیه، دلجویی کردند.