کد مطلب: 75535 تعداد بازدید: ۶۸

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران تاکید کرد:

مشارکت حوزه علمیه خواهران مازندران در کمک به سیل زدگان

دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۸:۰۶
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: این مدیریت با استفاده از ظرفیت جامع خیرین حوزه علمیه و همکاری مدارس علمیه خواهران استان در حد بضاعت در امر کمک رسانی به سیل زدگان مازندران مشارکت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، حجت السلام والمسلمین علی غفاری طی گفتگوئی بیان کرد: مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران حسب وظیفه اسلامی و همچنین لبیک به آموزه های دینی و فرامین ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) در ضرورت کمک همه جانبه به سیل زدگان، با  استفاده از ظرفیت جامع خیرین حوزه علمیه خواهران و همکاری طلاب، کادر و مدیران مدارس علمیه خواهران استان در امر کمک رسانی به سیل زدگان مازندران مشارکت خواهد کرد.
وی افزود: مدیران مدارس علمیه خواهران مازندران باید کلیه  طلاب و کادر مدارس خود را به اهمیت کمک رسانی در شرایط بحرانی، بر اساس قواعد عقلی و نقلی توجیه کنند.
وی تصریح کرد: هر یک از طلاب و همکاران مدارس علمیه خواهران استان، شخصاً یا با کمک دوستان و بستگان می توانند حداقل مبلغ 500.000 ريال وجه نقد را جمع آوری و از طریق مدیر مدرسه به حساب ستاد کمک رسانی به سیل زدگان مدیریت استان واریز کنند تا از این مبالغ در جهت ساخت و تعمیر ساختمانها، تهیه جهیزیه، کالاها و نیازهای ضروری و غیره استفاده شود.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران اعلام کرد: اولویت این مدیریت، جمع آوری کمکهای نقدی مدارس، جهت ساخت چندین  واحد مسکونی از طرف مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و به نام حضرت زهرا (سلام الله علیها) در مناطق سیل زده است؛ اما کمکهای غیر نقدی مدارس نیز با هماهنگی معاونت اداری مالی حوزه علمیه خواهران مازندران به مدیریت استان منتقل می شود تا با مدیریت واحد و به اسم خود مدارس، به دست نیازمند واقعی برسد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران از طریق نهادهای مسئول، خواهران مبلغ را  با هماهنگی رئیس اداره ساماندهی و نظارت مدیریت استان و حسب نیاز مناطق آسیب دیده، جهت مشاوره، ترمیم آلام روحی آسیب دیدگان و غیره، به مناطق سیل زده اعزام می کند.