کد مطلب: 72242 تعداد بازدید: ۹۷

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) تنکابن :

حوزه های علمیه منادی آزادی خواهی در برابر طاغوتیان زمان هستند

پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۰۵
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شیرودتنکابن گفت: حوزه های علمیه همواره پرچم دار وحدت مذاهب اسلامی ومنادی آزادی خواهی و دفاع از حقوق آحاد ملت ها در مبارزه با طاغوتیان زمان هستند.

خانم هدایتی همت مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شیرود تنکابن طی گفتگوئی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بیان کرد: حوزه های علمیه همواره پرچم دار وحدت مذاهب اسلامی ومنادی همزیستی مسالمت آمیز تمام ادیان در جهان برای دفاع از حقوق آحاد ملت ها در مبارزه با طاغوتیان و متجاوزگران جهانی هستند.
وی افزود: تا پیش از انقلاب، مراجع و روحانیون هیچ نقشی در سیاستگذاری، هدایت و اداره کشور نداشته و حتی اگر علمایی مانند مثل حضرت امام (قدس ره) و شهید سعیدی برای دفاع از استقلال کشور و عزت ملت ایرانی مواضعی را اتخاذ می کردند، با حبس، تبعید، شکنجه وگاهی قتل از آنها استقبال می شد؛ اما امروزه بزرگ ترین حرکت های انقلابی جهان و نهضت های آزادی خواهانه توسط روحانیون رهبری می شود.
وی تاکید کرد: حضور گسترده روحانیون در جبهه های مقاومت و دفاع از حرم و تقدیم شهدای روحانی مدافع حرم به اسلام ، استمرار روحیه ایثارگری و جهاد در این قشر خداجو را در دهه چهارم انقلاب به اثبات رسانده و حالا بعد از 40 سال ازانقلاب نیز طلاب توانستند مدارج علمی وتالیفات بسیار زیادی را تقدیم فرزندان انقلاب و این مرزوبوم کنند .
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شیرود تصریح کرد: قبل از انقلاب از تولیدات دینی و فرهنگی خواهران طلبه اثری نبود یا بسیار اندک بود؛ اما بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب، شاهد تاسیس و گسترش حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور و تولیدات  فراوان و فاخر علمی و پژوهشی در قالب هزاران کتاب و طرح و پایان نامه و نرم افزار از آنها هستیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شیرود به برکت انقلاب اسلامی ایران، در سال 1380 تاسیس شده که به عنوان یک مرکز دینی علمی مرکزی تاثیر بسزائی در پیاده سازی آرمان های مقدس نظام اسلامی و رهبری و همچنین تربیت دینی فرزندان انقلاب داشته است و امروزه ما شاهد فعالیت های گسترده طلاب و فارغ التحصیلان این مدرسه در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، تبلیغی وغیره هستیم.