کد مطلب: 68515 تعداد بازدید: ۱۵۳

طرح ايلاف در مدرسه علميه فاطمه الزهرا آمل برگزار شد

پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳:۰۳
طرح "ايلاف" با هدف پيوند و ارتياط بيشتر اوليا و مربيان مدرسه علمیه فاطمه الزهراء (سلام الله عليها) آمل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، خانم مهربان مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) آمل در این نشست بیان کرد: نشست  با خانواده های طلاب پایه های اول و دوم در قالب طرح "ایلاف"، جهت آشنایی آنها با برنامه های مدرسه علمیه وهمچنين پیوند و ارتباط بیشتر اولیا و مربیان برگزار شد.
وی افزود: با توجه به اهمیت رسالت خواهران طلبه در عرصه های مختلف آموزشی، فرهنگی و اخلاقی در حوزه های علمیه و جامعه، باید خانواده ها به خصوص مادران آنها، حمایت های لازم را در راستای موفقیت طلاب انجام دهند.
وی تاکید کرد: لازم است که خانواده های طلاب و همسران آنها، با مساعدت و کمک در امور منزل و نگهداری فرزندان و غیره، زمینه را برای پیشرفت هرچه بیشتر طلاب در مسائل تحصیلی و تبلیغی فراهم آورند.
مدیر مدرسه علمیه خواهران آمل در ادامه اعلام کرد: امید است این نشست، زمینه ارتباط هرچه بیشتر خانواده های طلاب با حوزه علمیه را مهیا نماید تا در صورت نیاز، جلسات آموزشي  فقهی، اخلاقی و مشاوره برای  این عزیزان برگزار شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به دلیل تقارن این طرح با ایام سوگواری پایان صفر، تئاتر حماسی و آئینی "کاروان عشق" جهت بازسازی گوشه ای از واقعه عظیم عاشورا و اسارت خاندان اهل بیت (علیهم السلام) و با هدف یادآوری تعهد بانوان در مسیر ولایت پذیری و اطاعات از امام زمان(عج الله تعالي)  توسط طلاب در این مراسم، به اجرا درآمد.