کد مطلب: 68514 تعداد بازدید: ۹۳

کارشناس سیاسی:

دشمن با ترویج فساد در جامعه به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی است

پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۰:۴۳
خانم طاهری کارشناس سیاسی گفت: دشمن با ترویج تدریجی فساد سعی دارد تا سبک زندگی اسلامی مردم جامعه ما را به سمت غربی شدن سوق دهد، که متاسفانه عده ای با حرکت در پازل دشمن، در مسیر اهداف آنها حرکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، خانم طاهری کارشناس سیاسی در نشست بصیرتی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) آمل گفت: تمدن جهانی اسلام به واسطه امام زمان (عج الله تعالی) تحقق می یابد که امام حسین (علیه السلام) برای تحقق این  تمّدن بهای عظیم و باارزشی پرداخت کردند؛ لذا فقط روضه خواندن و گریه کردن کافی نیست؛ بلکه باید تامل کرد و به چرایی حرکت آن حضرت پی برد.
وی اضافه کر: تحقق هر تمدنی، مرهون تقویت در دو جبهه سخت افزاری و نرم افزاری است و  انقلاب اسلامی ایران که مقدمه ساز ظهور حضرت حجت (عج الله تعالی)  است، بیشتر در قسمت سخت افزاری( موشکی، پزشکی و غیره) جهش و پیشرفت داشته است.
وی در ادامه اعلام کرد: قسمت نرم افزاری، بخش عمده هر تمدنی  است که شامل سبک زندگی ، شیوه لباس پوشیدن، مهمانی ها، الگوبرداری ها و غیره بوده که می تواند استقلال فرهنگی هر تمدنی را به چالش کشیده و از بین ببرد.
کارشناس سیاسی در پایان اظهار کرد: دشمن با ترویج تدریجی فساد سعی دارد تا الگوی زندگی ما را به سمت غربی شدن مایل کند، که متاسفانه عده ای با حرکت در پازل دشمن به کند شدن حرکت انقلاب دامن می زنند.