کد مطلب: 66053 تعداد بازدید: ۳۱

در نشست سیاسی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا س شیرود عنوان شد:

برای مقابله باجنگ نرم دشمن، توسعه و ترویج فرهنگ دینی ضروری است

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱:۵۴
در نشست سیاسی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا س شیرود عنوان شد: برای مقابله با جنگ نرم دشمن، توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای دینی ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین  فلاحی استاد دانشگاه در این نشست سیاسی بیان کرد: تقارن بهار تعلیم و تربیت امسال با هفته دفاع مقدس بیانگراین حقیقت است که جنگ تحمیلی ما مدرسه انسان سازی با  حفظ ارزش های فکری و معرفتی بوده است.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره در دو حوزه فکری و فرهنگی در حال نبرد با دشمن بوده  که در حال حاضر فرهنگ دینی به عنوان یکی از خاکریزهای اصیل جامعه،  بیشتر مورد هجمه آنها قرار گرفته است؛ چرا که استکبار جهانی در 8 سال جنگ تحمیلی نتوانست در جنگ سخت ایران را شکست دهد ؛ لذا در حال حاضر در جنگ نرم خود، ارزشهای اعتقادی ما را مودر هدف خود قرار داده است.
استاد دانشگاه مازندران تصریح کرد: دشمن با فرهنگ باطل خود در برابر فرهنگ ناب اسلامی قرار گرفته و برای تحقق اهداف  خویش، تمام امکانات را به کار گرفته و سرمایه های زیادی خرج کرده است  که در این شرایط توسعه و ترویج فرهنگ دینی در مقابله با توطئه های دشمن امری ضرورری است.
وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران، در امتداد انقلاب امام حسین (ع) و واقعه کربلایی است که یک دانشگاه انسان سازی بوده که یکی از مدرسین اصلی آن  بانو حضرت زینب کبری (س) است.