کد مطلب: 62122 تعداد بازدید: ۱۱۲

راه اندازی مهد ساحل در طرح دریا

پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵:۳۷
به همت مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا و معاونت تعلیم وتربیت سپاه ناحیه نکا، مهد ساحلی درطرح دریای مروارید راه اندازی شد .

خانم زینب ساداتی مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول نکا بیان کرد: مازندران به دلیل جاذبه های گردشگری به خصوص دریا هرساله به خصوص ایام تابستان پذیرای مسافران زیادی از داخل و خارج کشور است.
وی افزود: هرسال با فرا رسیدن فصل تابستان طرح دریا در سواحل مازندران برگزار می شود که این طرح در دریای مرواری نکا نیز انجام می گردد.
وی تصریح کرد: با شروع فصل تابستان و گرما، مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا با همکاری سپاه ناحیه این شهر مهد ساحل را  در ساحل دریای مروارید نکا بر پا نمود که این مهد در آخر هر هفته، روزهای پنج شنبه و جمعه فعالیت دارد.
مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) نکا در پایان با اشاره به هدف از برپایی مهد در ساحل  دریا خاطر نشان کرد: در این طرح کودکان در فضایی سالم و مفرح با باورهای دینی در قالب شعر، قصه  وبازی آشنا شده و این مفاهیم در ذهنشان ماندگار می شود؛ لذا حلاوت و لذت حضور در این فضا در کنار دریا باعث جذب کودکان و سوق دادن آنها به سوی ارزشهای دینی و اسلامی می گردد.