کد مطلب: 59430 تعداد بازدید: ۱۱۰

در نشست سیاسی مدرسه علمیه الزهراساری مطرح شد:

وظیفه جهادی طلاب نسبت به تحقق شعار حمایت از کالاهای ایرانی

دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۲۲
طلاب که وظیفه هدایت جامعه را بر عهده دارند، باید در خصوص حمایت از کالای ایرانی، جهادی عمل کنند.

آقای اکبر زاده معاون  سیاسی سپاه کربلای مازندران در این نشست با اشاره به اهمیت مساله " دشمن شناسی " و بررسی زوایای مختلف آن بیان کرد:
" انقلاب اسلامی ایران که در نطفه شکل گرفت، دشمنان زیادی را با نگاه دین ستیزی نسبت به انقلاب به همراه داشت.
وی افزود: دشمنان انقلاب در طول سالیان متمادی در عرصه های مختلف فرهنگی، نظامی، دینی، سیاسی،اعتقادی و غیره مداخله کرده و قصد براندازی و سرنگونی این نظام را دارند.
معاون  سیاسی سپاه کربلای مازندران ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران، جریانهای مختلف و کارشکنیهای فراوانی را به خود دیده است، ما در حوزه های علمی و نظامی مشکلی نداریم ولی در عرصه اقتصادی دچار آسیب شده ایم
وی ضمن اشاره به تاکیدات رهبری در چند سال اخیر مبنی بر حمایت از اقتصاد کشور تصریح کرد:برای موفقیت در عرصه های اقتصادی، باید ذهنیت مان را نسبت به کالای ایرانی تغییر داده و به تولیدات داخل تمرکز و تعصب داشته باشیم ".
اکبر زاده در ادامه به مساله بالا بردن کیفیت کالای ایرانی اشاره و اعلام کرد: دولت، بخشهای خصوصی و سازمانها وظیفه دارند که کیفیت را ارتقاء دهند  و در این خصوص نگاه ما باید تکلیفی باشد.
وی با تاکید بر نگاه رهبری به مساله اقتصادی گفت: طلاب و مبلغین که وظیفه هدایت و ارشاد قشرهای گوناگون را دارند، باید در این خصوص، جهادی و به گونه ای عمل کنند که همه جا حتی در فضاها و شبکه های مجازی بیشترین اثر را داشته باشند.