کد مطلب: 58947 تعداد بازدید: ۱۲۰

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران مطرح کرد:

ضرورت ایستادگی حوزه های علمیه در برابر جنگ نرم دشمن

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۳۷
باید از جانبازان و همسرانشان درس صبر، استقامت ، وفاداری و تکلیف گرائی نسبت به اهداف و رسالتهای خود گرفته و در سنگر جنگ نرم دشمن محکم ایستادگی نمائیم

حجت الاسلام و المسلمین علی غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، در دیدار با جانباز سید حسین آملی و خانم احمدی همسر ایشان بیان کرد:  خدای متعال به هر کسی هر درجه و مقامی که دل آن بنده بخواهد نمی دهد؛ مگر این که شایستگی آن را داشته باشد.
وی افزود: پروردگار متعال از انسانها به اندازه توانشان امتحان می گیرد؛ لذا قطعا در آقای آملی و همسر شما ظرفیت بالائی وجود داشته است که در این مسیر پر فراز و نشیب که هر روز با بیماری های متعدد، بیمارستان وغیره درگیر هستید قرار داده است؛ زیرا شما این مسیر را با اختیار انتخاب کرده اید.
آقای غفاری ادامه داد: مازندران در جبهه های حق علیه باطل در طول 8 سال دفاع مقدس به خصوص در لشکر خط شکن 25 کربلا همواره پیشتاز بوده و حوزه های علمیه استان نیز در این مبارزه افتخار حضور موثر داشته اند، در حال حاضر نیز در سنگر دفاع از حریم اخلاق، اعتقادات و ارزشهای دینی جامعه فعالیت دارند.
وی تصریح کرد: آن چیزی که موجب تحکیم انگیزه در لشکر عظیم حوزوی می شود تنها اطلاعات و دانشی که از طریق کتابها به دست می آید نیست؛ بلکه انگیزه های الهی موتور محرک  برای طی این مسیر بوده است که دیدار با سندهای زنده صبر و استقامت و وفاداری به انقلاب و ارزشهای دینی، یکی از راههای کسب این انگیز هاست.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران اعلام کرد: جانبازان سندهای زنده تاریخ هستند که باید حرف هایشان برای مردم بازگو شود تا در طول تاریخ زنده مانده و نسل به نسل به آیندگان برسد و نباید این سندها و حقایق با شهادت این عزیزان مدفون گردد.
وی با اشاره به صبر و استقامت همسر آقای آملی گفت: ثواب همسران جانباز کمتر از جانبازان نیست و آنها الگوی عملی برای بانوان جامعه اسلامی هستند.
آقای غفاری اضافه کرد: اگر قرار است زن به کرامت انسانی برسد، در سایه تعالیم دینی و ارشهای اسلامی به این مقام دست می یابد؛ نه از طروقی که برخی زنان فمنیسم گرا  با بی حجابی وغیره  به دنبال احقاقا حقوق بانوان هستند و خانم احمدی مصداق بارز یک بانوی کامل مسلمان هستند
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در پایان خاطر نشان کرد: آقای آملی بعد از 34 سال از جانبازی اش، دست از تکلیف خود برنداشته و دلش برای دین و انقلاب می تپد و این جسم نیمه اش را هنوز برای خدا خرج کرده و توقعی هم از نظام ندارد؛ اما متاسفانه برخی از ما  با وجود جسم سالم  با تمام توان خود گام برنداشته و در مسیر آرمانهای اسلام و انقلاب کوتاهی می کنیم؛ لذا باید از جانبازان و همسرانشان درس صبر، استقامت ، وفاداری و تکلیف گرائی نسبت به اهداف و رسالتهای خود گرفته و در سنگر جنگ نرم دشمن محکم ایستادگی نمائیم.