کد مطلب: 56749 تعداد بازدید: ۱۳۵

برگزاری کرسی آزاداندیشی با موضوع " ولایت فقیه و شبهات پیرامون آن" در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه بندپی بابل

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷:۳۷
کرسی آزاداندیشی " ولایت فقیه و شبهات پیرامون آن در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه بندپی بابل برگزار شد.

آقای فاضلی معاونت تعلیم و تربیت سپاه بابل در این نشست بیان کرد: پرداختن به شبهات، اشرافیت، دقت و تلاش جهت پاسخگویی به آن در موضوعات مختلف اعتقادی، دینی، سیاسی و....اهیت بسزایی دارد.
وی افزود: دشمن پیرامون موضوعاتی چون غدیر، عاشورا، مهدویت و فاطمیه جهت متزلزل نمودن افکار نسبت به اصل وقوع این حوادث، کم و کیف مسایل و ایجاد تشکیک بر باورهای مردم در این خصوص، در فضای مجازی و رسانه ها سرمایه گذاری و تلاش بی وقفه کرده و می کند.
معاونت تعلیم و تربیت سپاه بابل اظهار کرد: در زمان تشکیل حکومت اسلامی در مدینه، یهود و نصارا در همان ابتدای کار، برنامه ای برای نفوذ داشته و بطور نسبی موفق شدند در بعضی از خواص نفوذ کنند؛ لذا جلوی برنامه های پیامبر(ص)  قدعلم کرده و حتی نقشه قتل ایشان را کشیدند.
وی تصریح کرد: اوج فتنه به بعد از واقعه عظیم غدیر برمی گردد. بعد از سقیفه در زمان خانه نشینی امیرالمومنین و حکومت ایشان، انواع جنگ روانی راه انداختند که اوج آن،  شهادت رساندن حضرت و اظهار تعجب بر مکان شهادت ایشان که مگر نماز می خواند که در مسجد به شهادت رسید، است.
آقای فاضلی  گفت: از آن زمان تا امروز این جنگ روانی ادامه دارد و دشمن از طریق وهابیت در افکار عمومی ایجاد شبهه می کند.
وی در پایان با تشکیل دو گروه نمادین موافق و مخالف مقوله ولایت فقیه، از آنها خواست  شبهاتی را که در فضای مجازی نشر داده شده را مطرح و گروه موافق هم پاسخ دهند.