کد مطلب: 56746 تعداد بازدید: ۱۳۳

یکی از مهم ترین رسالت های حوزه، حفظ ارزش های اسلامی است

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲:۵۲
یکی از مهم ترین رسالت های حوزه، حفظ ارزش های اسلامی است که باید جان، مال و حیثیت و آبروی خود را در جهت حفظ ارزش های اسلامی قرار دهیم

خانم مرضیه دباغ حدیدچی از مبارزین انقلاب اسلامی در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) کلاردشت بیان کرد: پيروزي انقلاب اسلامي در ايران حادثه مهم و حيرت انگيزي براي جهان بود كه توانست در رابطه با مسايل سياسي ، جهان و منطقه، ايفاگر نقش تعيين كننده و تحولات غيرقابل پيش بيني باشد.
وی در ادامه افزود: اين حادثه بزرگ، از يك سو معادلات سياسي استكبار را در ادامه سياست سلطه و تقسيم استعماري جهان بهم زده و از سوي ديگر در يكي از استوارترين رژيم هاي وابسته كه از حمايت قدرت هاي بزرگ برخوردار بود، تحولي سياسي ـ مردمي و عظيم بوجود آورد. مهم تر از اين دو، روند انقلاب اسلامي با آگاهي هاي عميقي كه در ميان ملت هاي مسلمان جهان به ويژه در كشورهاي اسلامي به وجود آورد، زمينه تحولات سياسي ريشه دار و بينش ها و گرايش ها و حركت ها و سازماندهي هاي سياسي چشمگيري را فراهم  نمود.
خانم دباغ تصریح کرد: یکی از مهم ترین رسالت های حوزه، حفظ ارزش های اسلامی است که باید جان، مال و حیثیت و آبروی خود را در جهت حفظ ارزش های اسلامی قرار دهیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر امروزه حکومت اسلامی راه غلط و اشتباهی را پیش گیرد، دنیا آن را به پای اسلام گذاشته و در نتیجه نهضت اسلامی در سراسر جهان، شکست خورده و دستخوش ناملایمات شده و مسلمانانی که به انقلاب دلبسته بودند دل سرد و نومید می گردند؛ لذا باید با تقوا و طهارت روح، حق را دنبال کرده و از مقدسات اسلام تا آخرین نفس، پشتیبانی نمائیم تا مایه دلسردی اسلام خواهان را فراهم نکنیم.