کد مطلب: 56166 تعداد بازدید: ۲۰۴

حوزه علمیه خواهران بهترین مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه می باشد

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲:۰۶
حوزه علمیه خواهران، بهترین ظرفیت و مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه می باشد.

سیده زهرا پیشنمازی مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس سلام الله علیها ساری در جمع طلاب این مدرسه بیان کرد:  مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) شش سال است که فعالیت خود را آغاز نموده و در این مدت به ما ثابت شده که در طلاب از ابتدای سال تحصیلی تا فارغ التحصیلی تفاوت های مثبت زیادی اتفاق می افتد که این تجربه برای ما شیرین و لذت¬بخش بوده و ما را در پیمودن ادامه راه مصمم تر می نماید.
وی افزود:  : خواهران طلبه¬  با این که هم زمان با تحصیل در عنفوان جوانی، با مشقت های زندگی تربیت فرزندان و خیلی مسائل دیگر که حاشیه های زندگی می باشد درگیر هستند، و الحمدالله از سال 89  تا به امروز خوب درخشیده و وضغیت مناسبی داشته اند؛ البته ما نباید توقع خودمان را راکد کنیم  زیرا در این صورت به رشد لازم نخواهیم رسید. بنابراین باید افق توقع¬مان همیشه بالا باشد. چرا که عبدیم و معبود ما کمال مطلق هست و ما در جهت رسیدن به کمال مطلق، مسیر را انتخاب خواهیم کرد.
خانم پیشنمازی گفت: در حال حاضر که در زمان پذیرش حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی 98-97 می باشیم، رسالت من و شما در این امر بسیار خطیر می باشد؛ لذا باید برای پذیرش سال جدید، دست به دست هم داده و برای جذب حداکثری بانوان علاقمندان دارای شرایط تحصیل در حوزه فعالیت نمائیم. چرا که، حوزه بهترین ظرفیت و مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه  می باشد.
وی در ادامه بیان داشت: در این برهه از زمان، مسئله ولایت پذیری مطرح می باشد؛ این که زمان شناس بوده و الویت بندی نموده تا مسئولیت¬ها را در هر زمان شناخته و حضور موثر داشته باشیم.
خانم پیشنمازی در پایان خاطر نشان کرد: هر کدام از  شما طلاب، خود یک رسانه هستید؛ زیرا هر یک، مسئولیتی در جامعه داشته و دارای زیر مجموعه¬هایی هستید؛ لذا باید با برنامه ریزی و مدیریت خوب،  فعالیت نموده و نسبت به مسائل فرهنگی، آموزشی پژوهشی خود و جامعه دغدغه مند باشی