کد مطلب: 54237 تعداد بازدید: ۱۶۷

برگزاری نشست بصیرت ودشمن شناسی در عصر حاضر در مدرسه علمیه خواهران حضرت آمنه فریدونکنار

سه شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱:۲۴
نشست بصیرت و دشمن شناسی در عصر حاضر در مدرسه علمیه خواهران حضرت آمنه (س) فریدونکنار برگزار گردید.

حجه الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا در این نشست با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 خاطر نشان کرد: تهدیدات و بحران علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در قالب وانواع مختلف چه نظامی، سیاسی، امنیتی و...ادامه داشته و دارد؛ که از جمله آن فتنه سال 78  و88  است.
وی افزود: فتنه یعنی اینکه آدمی نتواند حق را ازباطل تشخیص دهد؛ که فتنه  88این گونه بود. دو فتنه 78و 88پیش زمینه ای داشته اند که فتنه 78 با رمز قانون مطبوعات بود که  مجلس می خواست قانونی در این خصوص وضع کند که مخالف با ارزشهای اسلامی و انقلابی بودد. و فتنه 88 نیزبا بحث تقلب در انتخابات شکل گرفت.
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در ادامه اظهار داشت: فتنه 88  به گو نه ای بود که رهبرانقلاب به دو دلیل از آن به فتنه عمیق یاد کرد. اول این که برای  اولین بار عده ای از درون نظام با غیر انقلابی ها هم صدا شدند.واز طرف دیگر طولانی شدن این فتنه بوده که 8ماه به طول انجامید.
وی با اشاره به پیامدهای فتنه 88 اعلام کرد: هتک حرمت امام ورهبری،امیدوار شدن دشمن به جریان های داخلی، خسارات اقتصادی ومهمترین آن حرمت شکنی در روز عاشورا از جمله این پیامدها بود.
حجت الاسلام غلامی در پایان خاطر نشان کرد: همه ما  به عنوان سربازان نظام و ولایت مسئولیت سنگینی نسبت به دفاع از اسلام و نظام جمهوری اسلامی و همچنین حقوق مردم وعزت کشورمان داریم.