کد مطلب: 53163 تعداد بازدید: ۱۶۷

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

حوزه های علمیه خواهران منشا خدمات و برکات بسیاری در جامعه هستند

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴:۱۱
حوزه های علمیه خواهران منشا خیرات و برکات فراوانی در کشور بوده است. لذا باید خیرین در جهت تاسیس، توسعه و تقویت این مراکز دینی همت گمارند.

آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در اولین اجلاس جامعه خیرین حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: بعد نعمت خلقت، بزرگترین نعمتی که خداوند به انسان اعطا فرمود نعمت هدایت الهی است که پیامبران و انبیاء الهی در هدایت مردم نیاز به یار در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و... داشتند و اگر کمک دیگران و امکانات نبود قطعا به موفق های مورد نظر نمی رسیدند. همچنین برای تقویت، بسط و گسترش علم الهی و تعلیم دیگران در جامعه نیاز به عِدّه و عُدّه  است.
وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی حوزه های علمیه خواهران تاسیس گردید که منشا خدمات بسیاری در جامعه گردید.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در جامعه خیرین حوزه علمیه خواهران در کنار شخصیتهای حقیقی، باید شخصیتهای حقوقی مانند شهردار فرماندار، نمایندگان مجلس قرار گیرند؛ چرا که حوزه خواهران در پیشبرد اهداف خود به خصوص در امر ساخت و ساز و تجهیز نیاز به خدمات و حمایت شهردار، فرماندار و... دارد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: مجمع خیرین حوزه های علمیه خواهران برای رسیدن به نیل به اهداف و رسالت حوزه در جهت تقویت و رونق حوزه های و همچنین رفع نیازها تشکیل شده است که امیدواریم راهکارهای پیشبرد این امر مقدس را پیگیری