کد مطلب: 49979 تعداد بازدید: ۱۱۹

حوزه علمیه خواهران ظرفیت خوبی جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری است

دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰:۵۲
حوزه علمیه خواهران یکی از ظرفیتهای بسیار خوب در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری به خصوص در امر جمعیت می باشد است.

آقای بابائی مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) مازندران در نشست هم اندیشی با مدیر و معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: با توجه به این که اساس انقلاب اسلامی  مبتنی بر حرکت روحانیت بوده و مردم  ایران نیز هم به رهبری روحانیت حرکت و انقلاب نمودند؛ لذا در ادامه این مسیر و  پیشبرد اهداف نظام نیز باید زیر چتر روحانیت حرکت نمود.
وی افزود: اکنون که گروه معاند اسلام وانقلاب به صورت جبهه ای عمل  می نماید، ما نیز باید جهت تحقق اهداف و پیشرفت برنامه هایمان به صورت گروهی و جبهه ای فعالیت نمائیم.
مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) مازندران گفت: در حال حاضر ما به اندازه کافی در حوزه علمیه برادارن و خواهران افسران جنگ نرم داریم اما مشکل این است که این افراد در یک قرارگاه به صورت هماهنگ و سازمانندهی شده نبوده و عمل نمی نمایند لذا در برخی از بخشها فعالیت زیاد و در برخی محورها خلا برنامه ای داریم.
وی اعلام کرد: ماموریت در سال جاری در سه محور خانواده، تربیت کودک و نوجوان و انقلاب اسلامی در مازندران است که تا تیرماه سال آینده باید اجرائی اش نمائیم و تا کنون دبیرخانه اتاق عملیات این سه  حوزه تشکیل شده استکه کادر آن از شخصیتئهای حقیقی و حقوقی بوده و سعی شده که بیشتر از نسل جوان کادرگیری شود.
بابائی تصریح کرد: سیاست ما هم افزائی با سازمانها در جهت عملیاتی نمودن ماموریتهای قرارگاه خاتم الاوصیا(ص) در استان بوده و هدف اصلی ما تشکیل جبهه انقلاب اسلامی در جهت تامین دغدغه های مقام معظم رهبری می باشد.
وی اظهار کرد: حوزه علمیه خواهران یکی از ظرفیتهای بسیار خوب در جهت تحقق اهداف قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) است و ما در طول چندین سال فعالیت دریافته ایم که برکت فعالیت خواهران طلبه در صحنه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و... به مراتب بیشتر از حوزه برادران می باشد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) در جهت تحقق اهداف خود گام به گام حرکت نموده و گامهای آن به ترتیب شناسایی، شبکه سازی، توامند سازی و در نهایت انجام عملیات است که در بحث جمعیت بنا داریم دوره های آموزشی تربیت مربی را با حضور اساتید مجرب  برای طلاب برگزار نمائیم تا در بحث جمعیت، تربیت کودک و...و دیگر نگاهمان به سایراستانها جهت سخنران، کارشناس و..نبوده و حتی نیازهای استانهای دیگر را برطرف نمائیم.