کد مطلب: 48678 تعداد بازدید: ۱۵۷

حضور اساتید، کادر و طلاب مدرسه علمیه الزهراء ساری در اردوی زیارتی مشهد

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶:۵۱
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، تعدادی از اساتید، کادر و طلاب مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها) ساری در اردوی زیارتی به خراسان رضوی حضور یافتند.

فاطمه صغری طالب زاده مدیر مدرسه ضمن اعلام این خبر بیان کرد: به منظور تقویت  روحیه معنوی طلاب و تعامل بیشتر بین اساتید، کادر و طلاب با یکدیگر و آمادگی بیشتر طلاب برای شروع سال تحصیلی جدید این اردو برگزار گردید.
وی افزود: طلاب در این اردو ضمن زیارت از بارگاه ملکوتی آقا امام رضا(ع) در نشست های اخلاقی با حضور ریئس دانشگاه فردوسی مشهد « حجت الاسلام حسینی»  و اساتید حوزه  « سرکار خانم صاحب اختیار» و  سرکار خانم جویباری»  شرکت  کردند.
استاد حوزه مازندران در ادامه گفت: شرکت دسته جمعی طلاب در مراسم عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین و بازدید از  مدرسه بین المللی مکتب نرجس و برگزاری نشست اخلاقی در این مکان و بازدید از کتابخانه و بخش های مختلف این مدرسه  را از دیگر فعالیت های این زائرین  رضوی  بود.
مدیر مدرسه الزهراء ( سلام الله علیها) ساری در پایان تصریح کرد:  طلاب  در این اردو در نمایشگاه دفاع عاشورایی برگزار شده در مشهد مقدس حضور یافته و طومار اعتراض به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران را امضاء نمودند.