کد مطلب: 47731 تعداد بازدید: ۱۶۵

برگزاری نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس استان مازندران

پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱:۰۸
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهر مازندران به میزبانی مدرسه علمیه الزهراء (س) ساری برگزار شد.

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهر مازندران  به میزبانی مدرسه علمیه الزهراء (س) ساری برگزار شد.
خانم اردشیری؛ معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه ی علمیه خواهران استان مازندران بیان داشت: نشست فصلی معاونین پژوهش مدارس علمیه خواهران مازندران جهت توجیه برنامه های سال تحصیلی 97-96 و تبادل نظر بین معاونین برگزار شد.
وی گفت: معاونین در مرحله اول باید سه اصل نظم و انضباط اداری، مهرورزی به همگان و سرعت عمل در ارائه خدمات را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتوانند در کار خود موفق بوده و بهتر به طلاب خدمت رسانی کنند.
معاون پژوهش مدارس علمیه خواهر مازندران با اشاره به این که آئین نامه جدید تحقیقات پایانی از مهر ماه ابلاغ می شود تصریح کرد: متن این آئین نامه جدید که مدتی قبل در اختیار مدارس قرار گرفت، در این نشست برای معاونین قرائت شده و قسمت های مختلف آن برای حضار توضیح داده شد و در مهرماه از سوی مرکز به مدارس ابلاغ  می شود تا طلاب بر اساس آئین نامه جدید، تحقیق پایانی را تدوین نمایند.
وی ادامه داد: در این نشست، دستورالعمل برنامه های ساعات پژوهشی که از طرف مرکز اعلام شده بود برای معاونین مدارس علمیه خواهر مازندران توضیح داده شد و به سئوالات و ابهاماتی که در این زمینه وجود داشت نیز، پاسخ داده شد.
اردشیری با اشاره به کارنامه پژوهشی که امسال برای طلاب در نظر گرفته شده اظهار کرد: معاونین برای همه طلاب این کارنامه را تکمیل کرده و به تمام فعالیت های پژوهشی آن ها امتیاز دهند تا ضمن تشویق طلاب به شرکت در برنامه های مختلف پژوهشی، بتوانیم شاهد خروجی های خوبی از طلبه ها در قسمت پژوهش به خصوص در زمینه نخبگان و استعدادهای برتر باشیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در این نشست به مسائل دیگر پژوهش از جمله کانون، هسته، فراخوان ها و ... اشاره شد و به سئوالات معاونین در این زمینه ها نیز پاسخ داده شد؛ همچنین در پایان این نشست، خانم عزیزی؛ معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهراء (س) ساری در خصوص سامانه سما و نحوه درج اطلاعات کانون و ساعات پژوهشی در این سامانه، به صورت عملی توضیحاتی ارائه داده و به سئوالات معاونین نیز پاسخ دادند.