کد مطلب: 44165 تعداد بازدید: ۲۱۰

مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری تنکابن:

مبلغین، سربازان امام زمان در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند

سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱:۴۶
طلاب، سربازان امام زمان (عج) در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند، لذا باید با سلاح علم، آگاهی و معرفت وارد میدان تبلیغ معارف ناب اسلامی و ارزشهای دینی شده و در ماه رمضان فعالیتهای موثرتری را انجام دهند.

خانم کبری طبری  مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری(ره) تنکابن در نشست مبلغان این مدرسه بیان کرد: شما طلاب، سربازان امام زمان (عج) در خط مقدم جبهه فرهنگی هستید، لذا باید با سلاح علم، آگاهی و معرفت وارد میدان تبلیغ معارف ناب اسلامی و ارزشهای دینی شده و در ماه مبارک رمضان فعالیتهای موثر تری را انجام دهید..
وی افزود: مردم تشنه ی علوم الهی هستند، لذا باید با آن ها رابطه ی تنگاتنگ برقرار کرده و با علوم وحیانی و معارف مهدوی بیشتر آشنا کنید؛ که در این صورت، قطعا توجه ویژه آقا امام زمان (عج) به شما بیشتر خواهد شد.
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری تنکابن تصریح کرد: زکات دانش، نشر آن به دیگران می باشد؛ بنابراین شما مبلغین باید با کتاب آسمانی مانوس بوده و احکام دین، قواعد آن و تفسیر را دقیق مطالعه کنید وبا توجه به توانمندی خود و ظرفیت مخاطبان، آن ها را به مردم انتقال دهید..
وی با اشاره به نصیحت آیت الله بهجت(رحمت الله) به مبلغین گفت: ایشان خطاب به مبلغین میفرمود که واجبات را برای مخاطبان تشریح کرده د و آنها را به انجام واجبات و ترک محرمات تشویق نماييد.
طبری در پایان خاطر نشان کرد: شما مبلغین در مسیری که انتخاب کرده اید باید ثابت قدم بوده و سعی کنید طهارت ظاهری و باطنی داشته باشید که اثرات این طهارت موجب می شود تا انتقال علوم الهی برمخاطبان موثر واقع شود.