کد مطلب: 42134 تعداد بازدید: ۲۲۴

برگزاری نشست بصیرتی امام خمینی (ره) معمار و معیار انقلاب در مدرسه علمیه الزهرا جویبار

دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷:۱۸
نشست بصیرتی با عنوان " امام خمینی (ره) معمار و معیار انقلاب با هدف آشنایی طلاب با اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی و لزوم تداوم خط ولایت ، در مدرسه علمیه خواهران الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان جویبار برگزار گردید.

آقای اکبرزاده تحلیل گر مسائل سیاسی و عقیدتی سپاه کربلا مازندران در این نشست ضمن تحلیل تفکر نابِ امام خمینی(ره) در راستای تشکیل حکومت اسلامی به بیان اصول و ارزشهای ناب ایشان به عنوان بنیان گذار انقلاب پرداخت و گفت :" خطی که معمار انقلاب ترسیم نمود، برگشت ناپذیر بوده و معیارِ انقلابِ ما می باشد
وی با تأکید بر سخنان رهبری مبنی بر قدر دانستن نعمت این انقلاب و نظام بیان داشت : " ملّت ایران باید حواسش جمع  باشد که بعد از 40 سالگی انقلاب به جائی نرسد که بگوبد ما اشتباه کردیم؛ این اختلافات و چالشها  و مشکلاتی که  در کشور وجود دارد حاصل این تفکر است که امام (ره) را فقط  معمار و  نه معیار می دانند.
اکبرزاده با اشاره به جریانات داخلی نظام که  به تعبیر رهبری"جریان غیر انقلابی " می باشد گفت:" برجام ومسائل مربوط به آن را باید کنار گذاشت و خط نفوذ را باید دریافت که مسأله خطرناکی است."
وی با تاکید بر مسأله بصیرت و بیداری ، به رسالت سنگین حوزه های علمیه و طلاب و روحانیون اشاره کرد و گفت: حوزه های علمیه  نباید صرفاً به دنبال رشد علمی باشند . امام زمان ( عج ا...) سرباز عالم  و با بصیرت می خواهد و انشاء الله این بصیرت ختم  به ظهور می شود.
کارشناس سیاسی سپاه کربلای مازندران در  پایان با اشاره به اهمیت مسأله انتخابات به ادای تکلیفمان دراینخصوص اعلام کرد:  ملاک انتخاب ما، باید گفتمان امام (ره) وشهداء و ولایت باشد.