کد مطلب: 41658 تعداد بازدید: ۲۱۶

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب ناامید دشمنان می شود

یکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲:۳۲
نشست سیاسی نهضت روشنگری با موضوع « انتخاب فرد اصلح با حضور حداکثری در انتخابات با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دام ظلّه العالی» در ر مدرسه علمیه خواهران امام حسین علیه السلام چالوس برگزار گردید.

آقای منصوری استاد حوزه خواهران مازندران در نشست سیاسی مدرسه علمیه خواهران امام حسین علیه السلام چالوس بیان کرد:  جناح های مختلف، جریان های مختلف، گرایش های مختلف باید با شوق و ذوق و علاقمندی  ، همه عواملشان را بسیج کرده  و انتخابات را به عنوان یک هدف عالی، هدف خوب و شیرین مورد توجه قرار داده و  این امر را به دعوا و جنجال و آشوب  نکشانند.
وی افزود: با توجه به این که مشارکت و حضور حداکثری در این انتخابات طبق فرمایشات رهبری سبب ناامیدی دشمن می شود؛ لذا باید احزاب و مردم به گو نه ای عمل کنند تا انتخابات وسیله ای  برای ناامیدی و خنثی نمودن توطئه های شوم دشمنان ما شود و  امیدواریم انتخابات امسال هم مانند سایر  انتخابات کشور، مایه عزت روز افزون اسلام شود.
استاد حوزه خواهران خاطر نشان کرد:  شاخص ما در انتخابات باید رهبری بوده و باید دقت و تأمل در انتخاب فرد اصلح داشته و بدانیم پیروزی دشمن در اهداف خود، حاصل غفلت ماست؛ پس هوشیار بوده و گوش به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشیم.