کد مطلب: 28444 تعداد بازدید: ۲۳۷

دادستان ویژه روحانیت حوزه قضائی مازندران وگلستان:

هدف دادسرای ویژه روحانیت، حفظ شان و جایگاه طلاب می باشد

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲:۲۳
هدف دادسرای ویژه روحانیت، حفظ شان و جایگاه این قشر عظیم می باشد؛ همچنین نگرش و شعار ما ، صیانت و پیشگیری از تخلفات طلاب است.

حجت الاسلام سعید شهواری دادستان ویژه روحانیت حوزه قضائی مازندران وگلستان در دیدار با مدیر و معاونین حوزه علمیه خواهران مازندران اظهار کرد: با توجه به این که حوزه علمیه برادران و خواهران، مسئول تعلیم و تربیت طلابی را بر عهده دارند که با اعتقادات و فرهنگ مردم به لحاظ دینی مرتبط می باشند؛ لذا تعامل دادسرای ویژه روحانیت با حوزه ها جهت صیانت از نیروهایی که خدمتگزار به دین، قرآن و اسلام در جامعه هستند؛ یک امر ضروری است.
وی افزود: هدف دادسرای ویژه روحانیت، حفظ شان و جایگاه این قشر عظیم می باشد؛ همچنین نگرش و شعار ما ، صیانت و پیشگیری از تخلفات و کاهش آمار پرونده طلابی است که با صرف منابع مادی، معنوی و انسانی زیادی تربیت و برای توسعه و ترویج فرهنگ ناب  اسلامی تحویل جامعه می شوند.
دادستان ویژه روحانیت مازندران وگلستان اعلام کرد: نظر به این که حوزه علمیه خواهران ظرفیت عظیمی در مازندران است؛ انتظار ما ساماندهی امور بانوان استان به خصوص مجالس خانگی زنان است که متاسفانه با حضور برخی از افراد غیر حوزوی به سمت  فرقه های انحرافی و غیر اخلاقی کشیده می شود.
وی تصریح کرد: این دادسرا آمادگی دارد جهت تبیین نکات ضروری و آگاهی بخشی طلاب، جلساتی را با مدیران مدارس علمیه خواهران مازندران برگزار نماید.