کد مطلب: 27957 تعداد بازدید: ۱۲۹

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:

زیاده‌خواهی‌های دشمنان تنها با دست کشیدن ملت ایران از گفتمان انقلاب و ارزشهای اسلامی، پایان می‌یابد

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲:۴۶
تجربه تاریخ ایران ثابت کرده است که زیاده‌خواهی‌های گستاخانه دشمنان تنها با دست کشیدن ملت ما از گفتمان انقلاب و ارزشهای اسلامی، پایان می‌یابد

حجت الاسلام علی غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در نشست معارف فاطمی در جمع خواهران مبلغه استان بیان کرد: با توجه به این که عامل انسجام  جوامع بشری در گروه حفظ ارزشهای اعتقادی و فرهنگی آن جامعه است؛ لذا برای استحاله و نابودی یک کشور کافی است که مردم آن جامعه از ارزشها و آرمانهای خود فاصله بگیرند.
وی افزود: اساس کشور ما مبتنی بر اصول توحیدی و اسلام ناب محمدی است؛ به همین علت دشمن در جنگ نرم از خاکریزها عبور کرده و دیگر چراغ خاموش حرکت نمی کند؛ بلکه به صورت آشکار در صحنه مبارزه حاضر شده  و از طریق دو حوزه اعتقادی و عملی، مردم جامعه به خصوص جوانان ما را مورد هدف قرار داده است؛ به گونه ای که در حوزه نظر با بهره گرفتن از علم و فناوری روز، رسانه ها،فضای مجازی و... تلاش می کند با ایجاد شبهه، اعتقادات دینی جوانان ما را سست نماید؛ همچنین در حوزه عمل نیز با ارائه نمادهای غلط، مردم را از الگوهایی که مظهر واقعی دین مبین اسلام هستند دور کند؛ تا بتواند نفوذی را که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره نموده اند را در کشور پیاده کرده و در نتیجه بعد استحاله نظام، به هدف نهایی خود که  استثمار کشور است نائل گردد(دست یابد).
مدیر حوزه خواهران مازندران با اشاره به وظایف مبلغین تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به برنامه های دشمن، وظیفه مبلغین به خصوص خواهران مبلغه حوزه های علمیه سنگین تر است؛ زیرا بانوان بنیان گذاران و مهندسین رفتار جامعه هستند و قطعا اگر زنان جامعه، صالحه و پاکدامن باشند؛ مردان بزرگی را تربیت کرده و کشور در مقابل شیبخون فرهنگی مصون خواهد ماند.
حجت الاسلام غفاری در پایان خاطر نشان کرد: مبلغین باید خود را مجهز به علم و فناوری روز نموده و اعتقادات و ارزشهای ناب دینی را با زبان روز به مردم جامعه و حتی دنیا ارائه کنند. همچنین از مناسبتهای مختلف به خصوص  ایام فاطمیه برای تعظیم شعائر دین و بیان احکام و معارف ناب اسلام  استفاده نمایند.