کد مطلب: 27846 تعداد بازدید: ۳۰۰

انتخاب پژوهشگر حوزه علمیه خواهران مازندران به عنوان مولف برتر در اختتامیه نمایشگاه تخصصی بانوان

دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱:۲۵
از پژوهشگر حوزه علمیه خواهران مازندران به عنوان مولف برتر بانوی استان در اختتامیه اولین نمایشگاه تخصصی بانوان تجلیل گردید
خانم فاطمه اردشیری معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: حوزه علمیه خواهران مازندران دارای تالیفات و تحقیقات زیادی در زمینه های مختلف علوم دینی، فقهی، تفسیری و.... است که توسط طلاب و اساتید این مدیریت تدوین گردیده است.
وی افزود: طلاب ما در پایان مقطع سطح 2(کارشناسی) تحقیق پایان و در پایان مقطع 3( کارشناسی ارشد) پایان نامه ارائه می دهند که این تحقیقات و پایان نامه ها از نظر محتوایی و علمی بسیار غنی  بوده و اکثریت آن قابلیت کتاب شدن را دارند.
معاون پژوهش حوزه خواهران مازندران اظهار کرد: در اختتامیه اولین نمایشگاه تخصصی بانوان استان که با حضور چشمگیر حوزه خواهران مازندران با دو غرفه علوم دینی و مشاوره مذهبی برگزار گردید از خانم سپبده مقیمی استاد حوزه خواهران به عنوان مولف برتر استان به دلیل نگارش مقالات متعدد در فصلنامه های علمی، پژوهشی، کسب رتیه عالی از پایان نامه با موضوع" هجرت به منظور رفع استضعاف با محوریت آیه 97 سوره نسا( که در دست انتشار است)، استاد راهنمای تحقیقات طلاب و.... تجلیل گردید.