کد مطلب: 27845 تعداد بازدید: ۲۷۷

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:

مسئولین هشدارهای رهبر انقلاب را جدی بگیرند

دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۶:۲۴
اجرای عملی اقتصاد مقاومتی موجب مقاوم سازی اقتصاد در برابر هر نوع تهدید و آسیب، از سوی دشمن است.

حجت الاسلام علی غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران با اشاره به شعار سال رهبر انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل گفت: تکرار مجدد موضوعی به عنوان شعار سال، نشان از اهمیت آن در کشور است.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران با بیان این که اجرای عملی اقتصاد مقاومتی موجب مقاوم سازی اقتصاد در برابر هر نوع تهدید و آسیب، از سوی دشمن است، اظهار داشت: اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند همکاری همه جانبه از سوی آحاد ملت و به خصوص مسئولین است.
وی ادامه داد: از بیانات رهبرانقلاب در سال 95 این چنین برداشت می شود که اصولی دائمی و غیر گذرا بودن اقتصاد مقاومتی، به عنوان دکترین جدید و استراتژی قوی، جهت رهایی از سیاست سلطه استکباری، برای ایران و تمام ملل دنیا، قابل مدل سازی و ارائه می باشد.
وی اظهار کرد: تبیین اهداف و روش دشمنی دشمنان خارجی، نقاب گشایی از چهره خود باختگان داخلی و توصیه به ظرفیت های داخلی، از جمله نکات قابل توجه در فرمایشات رهبر انقلاب بوده و بی شک، حفظ استقلال و تمامیت نظام اسلامی در گرو التزام عملی مردم و مسئولین به این رهنمودها می باشد و قطعاً هر برجامی که به ریسمانی غیر از عروه الوثقی و حبل المتین نظام اسلامی گره خورده باشد؛ فرجامی جز شکست و خفت و خواری به دنبال نخواهد داشت.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در پایان خاطر نشان کرد: بیانات معظم‌له در اول فروردین 1395، آن قدر شفاف و روشن، مهندسی و عرضه شده که هیچ نیازی به توضیح و تفسیر ندارد؛ بلکه تنها راه اثبات وفاداری نسبت به مردم و مملکت اسلامی ایران، اقدام و عمل مجدانه در سایه سار منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری  خواهد بود.