کد مطلب: 22469 تعداد بازدید: ۵۵۶

برگزاری پنجمین نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره سراسری و اولین جشنواره استانی علامه حلی

پنجشنبه ۳ دى ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۴:۳۸
جشنواره علامه حلی تا 30 دی ماه تمدید گردید.

پنجمین نشست هم اندیشی هشتمین جشنواره سراسری و اولین جشنواره استانی علامه حلی با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، مدیر حوزه برادران مازندران، مدیر حوزه علمیه برادران بابل، دبیر جشنواره علامه حلی مازندران، معاون پژوهش حوزه علمیه برادران مازندران، معاون پژوهش حوزه علمیه برادران بابل و معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران در دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان برگزار گردید.
خانم فاطمه اردشیری معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران در خصوص این نشست بیان داشت: جشنواره علامه حلی برای اولین بار در مازندران به صورت استانی برگزار می گردد و مقالات دریافتی از حوزه خواهران و برادران مازندران، ارزیابی اجمالی و تفصیلی در استان گردیده و، برگزیدگان آن به دبیرخانه جشنواره علامه حلی کشور معرفی و در انجا مورد ارزیابی  سراسری قرار می گیرد.
وی افزود: در سال گذشته 270 مقاله از حوزه علمیه خواهران مازندران به جشنواره علامه حلی کشور ارسال گردید که از بین دو مقاله خواهران طلبه مازندران حائز رتبه برتر گردید. و در سال جاری نیز تا کنون 80 مقاله حوزه علمیه خواهران استان در سامانه این جشنواره ثبت گردیده است.
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران اظهار داشت: ثبت نام در سایت جشنواره علامه حلی ازآبان آغاز و تا 30 آذر ادامه داشت و در حال حاضر تا30 دی ماه سال جاری تمدید گردیده است و تمام طلاب زیر 31 سال می توانند در سامانه جشنواره علامه حلی با ارسال مقاله در موضوعات آزاد ثبت نام نمایند.