کد مطلب: 22466 تعداد بازدید: ۵۲۳

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:

حوزه های علمیه خواهران یک ظرفیت بسیار مبارک برای نظام اسلامی و جامعه دینی است

پنجشنبه ۳ دى ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸:۲۸
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه های علمیه خواهران یک ظرفیت بسیار مبارکی برای نظام اسلامی و جامعه دینی است که رهبری این کار به دست ما سپرده شده است لذا ما نسبت به طلاب مدیون هستیم

حجت الاسلام علی غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در نشست فصلی با مدیران، معاونین، مشاورین و دبیران دانش آموختگان واحدهای آموزشی تربیتی حوزه علمیه خواهران مازندران بیان داشت: حوزه های علمیه خواهران یک ظرفیت بسیار مبارکی برای نظام اسلامی و جامعه دینی است که رهبری این کار به دست ما سپرده شده است؛ لذا ما نسبت به طلاب مدیون  هستیم و باید قبل از این که خود را درگیر تشکیلات و بروکراسی اداری نمائیم نگاهمان تکلیف گرانه باشد. امیدواریم این نشستها آغازی خوب برای فرجامی بهتر باشد.
وی تاکید کرد: نیمی از جمعیت و به تعبیری تمام جامعه ما را بانوان تشکیل می دهند که شاه بیت نظام خلقت  بوده و زیر ساخت اخلاقی و رفتاری جامعه به دست آنها می باشد؛ لذا باید نگاه ما دور اندیشانه، با توجه به ظرفیت حوزه های علمیه خواهران و تکلیف خود نسبت به جامعه باشد.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران تصریح نمود: با توجه به این که مقام معظم رهبری از 25 سال گذشته تا کنون اهمیت مقوله فرهنگ را تاکید نموده اند؛ متاسفانه این امر به طور شایسته مورد توجه سازمانها و نهادهای فرهنگی قرا نگرفته است.
وی خاطر نشان نمود: در حال حاضر که دشمن با برنامه ریزی حساب شده و  تمام امکانات  وارد میدان نبرد با ما شده است و سنگر به سنگر پیش آمده و با جنگ تن به تن در تمام حوزه های جامعه نفوذ کرده است؛ دیگر هیچ اهرم دفاعی و حجتی برای بی برنامه گیری و کم کاری برای ما باقی نمی ماند. امروز امید سردار عرصه فرهنگ و چشم بیدار جامعه مقام معظم رهبری به حوزه های علمیه به خصوص خواهران طلبه است.