کد مطلب: 16068 تعداد بازدید: ۵۹۹

حجت الاسلام غفاری:

باید دوستی به اهل بیت را عملا ثابت نمائیم

چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱:۱۰
باید دوستی به اهل بیت را عملا ثابت نمائیم
حجت الاسلام غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در نشست با کارکنان این مدیریت به مناسبت میلاد خجسته حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) بیان داشت: یکی از ارزشهای انسانی بحث تفکر و تعقل می باشد.زیرا این عقل است که راه سره را از ناسره میشناساند.لذا باید توجه داشته باشیم که دغدغه ها و مشغله های زندگی ما را تفکر باز ندارد.
وی افزود: باید دوستی خود به اهل بیت(علیهم السلام) را عملا ثابت نمائیم و الگوهای ما در زندگیمان پیامبر(س) و اهل بیت ایشان باشد.
همه انسانها نیاز دارند که از عنایات اهل بیت بهره مند گردند. و هرچه فاصله ما از اهل بیت کمتر شود در زندگیمان موفق تر خواهیم بود.همچنین باید توجه نمائیم که  الگو و معیار ما درکارها، خود معصومین باشند.
وی تصریح نمود: عمر و جوانی امانتهایی می باشند که خداوند متعال به ما عنایت فرموده است  و باید به درستی از آنها استفاده نمائیم. چرا که در حلال خدا حساب و در حرامها عقاب وجود دارد. همچنین در انجام همه کارها به خصوص فعالیتهای حوزوی باید دقت نمائیم  که دچار غفلت و بی توجهی نگردیم. زیرا ممکن است همین امر زمینه ساز گناه و سقوط ما گردد. 
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران خاطر نشان نمود: در حال حاضر دشمنان با تمام امکانات خود تلاش می نمایند که با ایجاد اختلاف بین مسلمانان، به مقاصد شوم خود دست یابند. اما جامعه مسلمین بادرایت همیشگی خود برنامه های آنان را نقش بر آب خواهند نمود.