کد مطلب: 15670 تعداد بازدید: ۲۹۶

حجت الاسلام غفاری:

امروز ایران در راس امور سیاسی و اجتماعی دنیا قرار دارد

پنجشنبه ۴ دى ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۷:۴۱
امروز ایران در راس امور سیاسی و اجتماعی دنیا قرار دارد
حجت الاسلام غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در نشست با شورای عالی سازمان بسیج کارمندان مازندران بیان داشت: هدف جمهوری اسلامی ایران تاسیس جامعه اسلامی و ارائه مدل تمدن اسلامی است. و امروز ایران در راس امور سیاسی دنیا به واسطه  عملکرد مردم و بسیجیان قرار گرفته است.
وی افزود: خلاصه شدن بسیج به عنوان گره گشای نظام در مسائل امنیتی صرف، امر مطلوبی نیست. مقام معظم رهبری با افق بلند فکری خود حیطه کاری و ظرفیت وجودی بسیج را بسط داده و تعریف و بازخوانی مجدد نسبت به مفهوم بسیج ارائه نمودند تا بسیج در حوزه های مختلف از حیث مکان و زمان کارآمد گردد.
وی تصریح کرد: بسیج  اقشار به فرمان مقام معظم رهبری با هدف تخصصی شدن بسیج در کارگروههایی متشکل از متخصصین بسیجی با ساز و کارهای مشخص تشکیل گردید.
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران اظهار داشت: بسیج کارمندان یک ظرفیت خوبی در ادارات می باشد که باید در سازمانها  با سعه صدر، اعتماد سازی نموده و فعالیت نماید.
وی گفت: استان مازندران دارای 100 هزار کارمند می باشد؛ اگر مسئولین ادارات بتوانند به نحو احسن از این نیروی توانمند استفاده نمایند، قطعاً بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد..
وی اعلام داشت: نگاه ما به بسیج همان نگاه مقام رهبری  می باشد. تفکر بسیجی حد و مرز نمی شناسد. و هیچ چیز نمی تواند آن را مهار نماید. باید از تمام ابزارها کمک گرفته تا این تفکر را گسترش دهیم.
حجت الاسلام غفاری در پایان خاطر نشان نمود: با توجه به اینکه در حال حاضر دشمن جنگ نظامی را کنار گذاشته و در جبهه فر هنگی و جنگ نرم با استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ... در حال مبارزه با ارزشها و اعتقادات اسلامی ما     می باشد؛ مسئولیت بسیج، مبارزه در جنگ فرهنگی و دفاع از کیان اعتقادات و ارزشهای دینی است.