کد مطلب: 14479 تعداد بازدید: ۶۷۸

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد:

برگزاری جلسه مشترک مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و مرکز خدمات استان مازندران

یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۱:۴۱
برگزاری جلسه مشترک مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و مرکز خدمات استان مازندران
جلسه مشترک مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران و مرکز خدمات استان با حضور حجت الاسلام غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، حجت الاسلام فلاح مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه مازندران، حجت الاسلام ابراهیمی مسئول پذیرش مرکز خدمات، آقای گرجی معاون پشتیبانی و مالی حوزه علمیه خواهران مازندران و... در دفتر مدیریت استان مازندران برگزار گردید.
حجت الاسلام علی غفاری مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در این نشست بیان داشت: باید نگاه فرا بخشی به امور طلاب داشته باشیم و از ظرفیتهای بومی نیز استفاده نمائیم؛ زیرا اکتفاء نمودن به امکانات موجود جوابگوی نیازهای طلاب نمی باشد.
وی افزود: ممکن است ماموریتهای ما متفاوت باشد، ولی هدف همه ما یکی است که همان خدمت رسانی به طلاب می باشد. باید فرصتها و زمینه های خدمت رسانی به طلاب توسط حوزه های علمیه و مرکز خدمات بررسی گردد؛ همچنین تسهیلات خدماتی و رفاهی مرکز خدمات باید در قالب یک بروشور به طلاب اطلاع رسانی گردد تا این عزیزان در جریان خدمات این مرکز قرار بگیرند.
وی خاطر نشان نمود: سامانه ای برای ارتباط بهتر بین حوزه های علمیه و مرکز خدمات راه اندازی گردیده است که امکان ارتباط آنلاین بین این دو مرکز حوزوی  از طریق این سامانه امکان پذیر می باشد.
حجت الاسلام فلاح مدیر مرکز خدمات مازندران در این جلسه بیان داشت: طلاب حوزه های علمیه که تحصیل علوم دینی می نمایند سربازان امام عصر(عج) می باشند که کوله بار فرهنگ جامعه بر عهده آنهاست؛ لذا باید وضعیت معیشتی طلاب سامان دهی گردد تا دغدغه این عزیزان برطرف و عزت آنها حفظ گردد.
وی افزود: باید نحوه تعامل بین مرکز خدمات و فروشگاههای بزرگ شهر بررسی و مشکلات موجود بررسی و سامان دهی گردد تا بتوان از امکانات این مراکز رفاهی به خصوص تخفیفات ویژه برای طلاب استفاده نمود.