کد مطلب: 14299 تعداد بازدید: ۴۰۳

مهمترین وظیفه طلاب تبلیغ احکام الهی است

چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۶:۵۹
مهمترین وظیفه طلاب تبلیغ احکام الهی است
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 94-93 مدرسه فاطمه الزهرا(س) تنکابن  با حضور حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرستان تنکابن ، هیئت امناء، کادر، اساتید و طلاب در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار گردید.
حجت الاسلام شاهچراغی در این مراسم اظهار داشت: دعای عرفه یکی از عمیق ترین دعاها برای شناخت خدا می باشد که از لسان مبارک امام حسین (ع) جاری شده است.
وی افزود: شما بانوان طلبه با ورود به حوزه در حقیقت سربازی امام  زمان (عج) و شاگردی مکتب امام صادق (ع) را پذیرفته اید؛ باید تصمیم بر خدمتگزاری دین اکمل داشته باشید تا مبلغ و سفیران دین الهی ا چون سفیران امام حسین (ع)، باشید.
وی بیان داشت: بزرگترین و مهمترین وظیفه طلاب بخصوص فارغ التحصیل، تبلیغ احکام و مبانی دین در محافل عمومی و مساجد و نهادهااست تا اگر جایی می باشد که صدای اسلام واقعی به گوششان نرسیده، آگاه شوند.
امام جمعه تنکابن گفت:با توجه به این که در حال حاضر دشمن طرحهای زیادی برای از بین بردن فرهنگ اسلامی و مبانی اعتقادی مردم جامعه ایران بخصوص قشر بانوان پی ریزی کرده است؛ شما طلاب خواهر باید از لحاظ علمی به روز بوده  و به سلاح روز مسلط باشید تا بتوانید جلوی انحرافات اعتقادی و دینی که آسیب های اجتماعی و فردی بسیاری دارد را گرفته و با حمایت از ولایت این انقلاب را به سر منزل حقیقیش و به دست امام زمان (عج) برسانید .