کد مطلب: 13802 تعداد بازدید: ۷۳۶

دیدار مدیر منطقه پنج با مؤسس مؤسسه فرهنگی پژوهشی اشراق بابل

شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۱:۱۶
دیدار مدیر منطقه پنج با مؤسس مؤسسه فرهنگی پژوهشی اشراق بابل
حجت الاسلام علی غفاری مدیر منطقه پنج حوزه های علمیه خواهران به همراه برخی از اعضاء موسسه فرهنگی تمهید قم،  با حجت الاسلام مؤیدی مؤسس مؤسسه فرهنگی پژوهشی اشراق بابل دیدار نمودند.
حجت الاسلام مؤیدی در این دیدار بیان داشت: توکل، توسل و تلاش جوانان باعث موفقیت آنها در محافل علمی و المپیادها گردیده است؛ لذا باید مراقب بود که درس خواندن سبب دوری از مسائل دینی و قرآنی و کمرنگ شدن عبادات و بندگی انسان نگردد.
وی افزود: در دانشگاهها باید کرسیهای شبهه شناسی برگزار گردد.و تنها به برگزاری جلسات مذهبی اکتفاء نشود.
وی گفت: امید در جامعه باعث حیات می گردد. متاسفانه برخی در معادلات زندگی به گونه ای رفتار می کنند که تمام محاسباتشان بر اساس ظواهر و امور مادی می باشد؛ در صورتی که امداد الهی است که جهان را هدایت می کند. 
مؤسس مؤسسه فرهنگی پژوهشی اشراق بابل  اعلام داشت: هدف استکبار جهانی این بود که از نیل تا فرات و حتی جهان را تصرف نماید؛ اما دیدیم که در تسخیر غزه، با این وسعت کم، ناموفق بود. هرچه مقام معظم رهبری تاکید بر ظرفیتها و پتانسیل داخلی و امداد الهی می کنند؛ متاسفانه برخی توجه نمی نمایند.
وی تصریح کرد: با وجود تمام دسیسه های دشمن، پیروز نهایی در معادلات دشمن به خصوص تحریمها، ایران است؛ لذا باید بساط یأس و ناامیدی در کشور به خصوص اداره جامعه برچیده گردد.
وی افزود: سیاست ما عین دیانت ماست. اصل سیاست در متن اسلام آمده است. باید در مسائل سیاسی بصیرت داشت. بی بصیرتی باعث دوری از ولایت می گردد.