کد مطلب: 13609 تعداد بازدید: ۳۳۲

همایش امروز کودک غزه ، فردا ... ؟!

دوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۰:۳۸
همایش امروز کودک غزه ، فردا ... ؟!
همایش" امروز کودک غزه، فردا " توسط مدرسه حضرت نرجس(س) ساری، به منظورحمایت از زنان و کودکان غزه در امامزاده یحیی ساری با حضور گسترده بانوان از سازمانها و نهاددهای مردمی برگزار گردید. 
دکتر سلیلی کارشناس مسائل فرهنگی و استاد حوزه و دانشگاه در این همایش بیان داشت: برای تحقق تمدن اسلامی دو اصل ضروری است؛ یکی وجود مقتضی که همان تحقق جمهوری اسلامی است و دیگری برداشتن موانع که از بین رفتن رژیم صهیونیستی است. مسأله¬ای که خدواند قادر در آیه 137 سوره اعراف به ضوح به آن (اضمحلال یهود) به عنوان خصیصه آخرالزمان اشاره کرده است.
وی گفت: نکته دیگر تعیین تکلیف نسبت به حامیان این غده سرطانی است که باید محاکمه گردند. چرا مدعیان حقوق بشر که در خصوص فتنه 88  گوش فلک را کر کردند _ که بعدها هم معلوم شد کار خودشان بوده است _ درباره نسل¬کشی مردم غزه هیچ حرفی نزدند. 
وی در پایان خاطر نشان نمود: راه فلاح و رستگاری در گرو مقاومت می باشد؛ همچنین لازمه فتح الفتوح، صبر در برابر سختی ها می باشد.
در این مراسم که با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری همراه بود، پیشنمازی مدیر حوزه علمیه حضرت نرجس (س) طی سخنانی ضمن تقدیر از حرکت ارزشی بانوان و مادران ساروی در حمایت از زنان و کودکان غزه گفت: دفاع و مقابله به مثل مردم غزه حق مسلم آنهاست و به حمایت همه جانبه¬ی مادی و معنوی بی¬دریغ مسلمانان نیاز دارد.