کد مطلب: 124836 تعداد بازدید: ۲۳

معاون پژوهشی مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر:

کرسی آزاد اندیشی در این مدرسه برگزار شد

سه شنبه ۲۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳:۳۴
معاون پژوهشی مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) نوشهر گفت: این مدرسه برای آمادگی خود و طلاب در اجرای دو کرسی علمی تروجی و آزاد اندیشی، تصمیم به اجرای کرسی هایی در داخل مدرسه گرفت تا اساتید و طلاب بیشتر با این روند آشنا شوند.

خانم شادی حسنی، طی مصاحبه ای با خبر نگار حوزه از اجرای کرسی های آزاد اندیشی در این مدرسه خبر داد.
وی اظهار کرد: این مدرسه برای آمادگی خود و طلاب در اجرای دو کرسی علمی تروجی و آزاد اندیشی، تصمیم به اجرای کرسی هایی در داخل مدرسه گرفت تا اساتید و طلاب بیشتر با این روند آشنا شوند، جهت تسهیل و ترغیب  طلاب و اساتید به این برنامه و برای شروع، از مقالات پایانی که طلاب ارائه می دهند استفاده شد.
خانم حسنی افزود: در اولین جلسه کرسی علمی ترویجی، مقاله ای با عنوان(بررسی اختیار زوج در منع زوجه درتصمیمات شخصی از منظر فقه امامیه) توسط خانم فاطمه کرمانی، طلبه سطح دو ارائه شد و حجت الاسلام حمید مطهری و خانم طاهره شریفی، اساتید حوزه مازندران نیز به عنوان منتقد در این جلسه حضور داشتند.
وی بیان کرد: بعد از اینکه مقاله توسط خانم کرمانی ارائه شد، اساتید ناقد، به بیان نقاط قوت و ضعف آن پرداخته و راهنمایی های لازم را انجام دادند و در نهایت تصمیم بر آن شد که نویسنده، ایرادات مقاله را اصلاح و آن را آماده چاپ در یکی از مجلات علمی تروجی نماید.