کد مطلب: 12479 تعداد بازدید: ۲۷۹

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران:

حوزه های علمیه پیشگامان عرصه فرهنگی هستند

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۷:۲۴
حوزه های علمیه پیشگامان عرصه فرهنگی هستند
حجت الاسلام نظری نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در نشست با مدیران و فرماندهان پایگاههای بسیج مدارس علمیه مازندران بیان داشت: امت اسلامی باید برای دفاع از خود در بر ابر توطئه های دشمنان به سلاح های روز تجهیز شود و اگر آمادگی ما به روز باشد دشمن جرات حمله نخواهد کرد.
وی با اشاره به این که امروز در ایران اسلامی آمادگی جسمانی، روحانی و توان بالای نظامی وجود دارد گفت: همین اقتدار باعث گریده که غرب در مذاکرات هسته ای چانه زنی کند که ایران اسلامی برد موشک های بالستیک خود را کاهش دهد.
وی با بیان این که عملیات بیت المقدس معادلات جهانی را در ارتباط با نظام جمهوری اسلامی تغییر داد، اظهار داشت: بسیاری از کشورها معتقد بودند که ایران در این جنگ به زانو در آمده و ساقط خواهد شد، اما با فتح خرمشهر آنها فهمیدند این نظام با اتکاء به ولایت و نیروی مردمی روی پای خود ایستاده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان این که دشمنان از هر ابزاری برای مقابله با فرهنگ دینی ما استفاده می کنند اعلام داشت: حوزه های علمیه و روحانیون پیشگامان عرصه جنگ فرهنگی با دشمنان هستند.
وی با اشاره به این که بایدآبشخور بسیج از نظر اعتقادی و سیاسی و فرهنگی طلاب باشند، تصریح کرد: یکی از نیازهای مهم امروز بسیج، فعال شدن پایگاههای بسیج طلاب در حوزه های علمیه می باشد.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 90 درصد فعالیت های بسیج کار فرهنگی است که این فعالیت ها باید با هدایت و مربی گری طلاب و روحانیون انجام گیرد.