کد مطلب: 124777 تعداد بازدید: ۲۳

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران:

آزمون ورودی حوزه علمیه خواهران استان مازندران برگزار شد

شنبه ۱۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳:۳۵
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: آزمون ورودی حوزه علمیه خواهران استان مازندران همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

خانم فاطمه هدایتی، معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران، در گفتگویی، از برگزاری آزمون ورودی مقاطع سطح دو و سه و چهارخبر داد.
وی تصریح کرد: این آزمون، در روز جمعه ۱۷ تیر ماه در سه مقطع عمومی سطح دو(کارشناسی)، سطح سه (کارشناسی ارشد) در رشته های تفسیر و علوم قرآن، کلام اسلامی و فقه و اصول، سطح چهار(دکتری) در رشته های فقه خانواده، تفسیر تطبیقی و علوم و معارف قرآنی برگزارشد.
خانم هدایتی تاکید کرد: منابع و محدوده آزمون، از قبل مشخص شده و به داوطلبین اطلاع رسانی شد و نتایج امتحان بعد از تصحیح اوراق به آنها اعلام می شود.
وی عنوان کرد: شرط قبولی در این آزمون، کسب نمره حدنصاب در همه ماده های درسی می باشد، پس از آن داوطلبین وارد مرحله مصاحبه خواهند شد و پس از قبولی نهایی در این مراحل و دریافت کد طلبگی، مشغول به تحصیل خواهند شد.
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران خاطرنشان کرد: این آزمون  فقط یک بار در سال برگزار می شود و هر کدام از طلاب که موفق به قبولی در این آزمون نشدند، در صورت داشتن شرایط ثبت نام می توانند در آزمون سال آینده شرکت نمایند.
تعداد ۴۰۰ طلبه در سطح دو و ۲۰۰طلبه در سطح سه و ۵۳ طلبه در سطح چهار ثبت نام نموده و در آزمون شرکت کردند.