کد مطلب: 124228 تعداد بازدید: ۱

معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل:

تقدیر از طلاب رتبه های برتر آموزشی انجام شد

پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹:۱۵
معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: یکی از بهترین راه کارهای ایجاد انگیزه در طلاب، تقدیر از رتبه های برتر تحصیلی است.

خانم فاطمه حسنی، معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) آمل طی مصاحبه ای با خبرنگار حوزه با موضوع تجلیل از طلاب با رتبه های برتر آموزشی گفت: امسال نیز به رسم هر سال، از 33 نفر از طلاب حضوری و پاره وقت که در دو نیمسال تحصیلی 1400-99 رتبه های برتر آموزشی را کسب کرده بودند، طی مراسمی تقدیر به عمل آمد.
وی ادامه داد: برای رسیدن به جایگاه مطلوب در سطح مدارس علمیه و تربیت طلاب موفق، ابتدا باید از خودمان شروع کنیم و یکی از بهترین راه کارها، تشویق و تقدیر از طلاب برتر است تا انگیزه ادامه تحصیل و پیمودن راه های موفقیت، در دیگر طلاب تقویت شود.
خانم حسنی تصریح کرد: در کنار دروس آموزشی، باید به امر پژوهش نیز اهمیت داد و با پژوهش محور کردن دروس، سطح علمی طلاب را ارتقا داد، همچنین اساتید نیز همواره باید تلاش کنند تا دانش علمی خود را جهت تقویت هرچه بیشتر بنیه آموزشی طلاب، افزایش دهند.
وی در خصوص مجازی بودن کلاس ها در دو سال اخیر گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا، چاره ای جز برگزاری مجازی کلاس ها نبود اما از آن جایی که کلاس های غیرحضوری، موجب کاهش سطح علمی طلاب شد، اما با بهبود وضعیت کرونا، کلاس ها به صورت حضوری برگزار شد تا به بازدهی بهتری برسیم.