کد مطلب: 124227 تعداد بازدید: ۱

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل:

اهتمام به مسئله جهاد تبیین، لبیک به فرمان ولی فقیه است

پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷:۲۴
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ضرورت و فوریت جهاد تبیین، حضور جوانان و نخبگان در این عرصه، لبیک به فرمان ولی امر مسلمین است.

خانم کبری مهربان، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) آمل طی مصاحبه ای با خبرنگار حوزه گفت: به دلیل اهمیت مسئله جهاد تبیین از دیدگاه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، سلسله جلسات روشنگری، با حضور طلاب پایه های مختلف برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، جهاد تبیین یک فریضه قطعی و فوری است و هرکسی که می تواند، باید در این راستا اقدام نماید، لذا ایفای نقش جوانان، نخبگان و فعالان فرهنگی در این زمینه، لبیک به فرمان ولایت است.
خانم مهربان افزود: در مسئله جهاد تبیین، سه مسئله عظمت انقلاب اسلامی ایران، چشم انداز پیش روی این انقلاب جهت ایجاد تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور منجی بشریت و نقش آفرینی جوانان متعهد باید روشن بشود.
مدیر مدرسه علمیه خواهران آمل تصریح کرد: از جمله الزامات جهاد تبیین می توان شناخت توان جبهه خودی و جبهه دشمن، جهت گیری به سمت تمدن اسلامی، امیدواری و امیدبخشی و حضور جوانان در میدان عمل را نام برد.
خانم مهربان تاکید کرد: تمام توصیه هایی که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، همچون علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد و عدالت، عزت ملی، مرزبندی با دشمن، مبارزه با فساد و سبک زندگی اسلامی، در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای نهضت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به جوانان داشتند، ضرورت دارد که در مسئله جهاد تبیین مورد توجه قرار گیرد.