کد مطلب: 104135 تعداد بازدید: ۱۰۳

استاد حوزه:

زندگانی حضرت زهرا (س) راهبرد جهانی برای مردم عالم است

یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰:۵۵
حجت الاسلام میر عمادی استاد حوزه مازندران گفت: زندگانی حضرت زهرا (س) محور حقیقی و راهبرد جهانی برای مردم عالم است

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران از مازندران،  آقای سید ابوالحسن میرعمادی در مراسم گرامی داشت شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) در مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: در عالم بشریت همیشه گروهی به‌عنوان مستکبرین به دنبال بردگی، به خدمت گرفتن و دربند کشیدن همه مردم جهان هستند؛ لذا وقتی دینی به نام اسلام برای احقاق حقوق مظلومان قد علم می‌کند، طبیعتاً دشمنی‌ها هم به سمت اسلام و مسلمانان می‌رود؛ زیرا این دین سنگی بزرگی جلوی راه و تحقق اهدافشان است.
 وی افزود: دشمنان تمام امکانات خود را برای نابودی اسلامی به کار گرفته‌اند، زیر سوال بردن جنگ‌های پیامبر در صدر اسلام، ساخت فیلم برعلیه ارزش‌های دینی، تدوین کتاب و ایجاد جریان طالبان، وهابیت، داعش، القاعده از جمله این اقدامات است که قصد دارند به هر طریقی چهره اسلام را نزد مردم عالم قبیح و زشت نشان دهند.
فعال فرهنگی گفت: وظیفه ما شیعیان، جهاد در راه خدا به جهت نشان دادن قدرت خود به مستکبران است، مانند هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم در جبهه مقاومت و خارج از مرزها در سپاه قدس که جانانه ایستادگی کردیم.
وی افزود: سعی و تلاش دشمنان بر خراب کردن چهره اسلام واهل بیت(علیهم السلام) در بین عالمیان است اما ما باید به‌عنوان فرزندان مکتب امام صادق (علیه‌السلام) چهره واقعی دین را نشان دهیم و شناساندن وقایع و حقایق فاطمیه و ابعاد زدگانی حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) راهبرد جهانی در این مسیر است.
میرعمادی گفت: پذیرش شهادت حضرت فاطمه( سلام الله علیها سبب اثبات و قبولی ولایت امام علی( علیه السلام) است، به همین دلیل دشمن تلاش می کند این حقیقت را مخفی و افسانه جلوه دهد.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر وظیفه ما این است که حضرت زهرا سلام الله علیها را به عنوان یک برند جهانی با تدوین کتاب، مقاله، تولید محتوا به عالمیان بشناسانیم و زمینه را برای ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مهیا کنیم.