کد مطلب: 103886 تعداد بازدید: ۱۱۰

مدیر حوزه:

هر خانه یک سنگر انقلاب است

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵:۳۱
خانم مهربان در آغاز ایام الله دهه فجر، با راه اندازی پویش هر خانه یک سنگر انقلاب، از طلاب عزیز دعوت شد تا با نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران، این ایام را گرامی بدارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران از مازندران، خانم مهربان؛ مدیریت مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهراء (سلام الله علیها) آمل در توضیح این خبر بیان داشت: در راستای گرامی داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه ها و نشست های متعددی به همت معاونت فرهنگی و پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه خواهران آمل برگزار گردید.
وی گفت: در آغاز ایام الله دهه فجر، با راه اندازی پویش هر خانه یک سنگر انقلاب، از طلاب عزیز دعوت شد تا با نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران، این ایام را گرامی بدارند و همچنین فضای مدرسه با نصب پرچم ها و جملات زیبا، آذین بندی شد. خانم مهربان افزود: برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، نمایشگاه کتاب، معرفی کتاب صعود چهل ساله اثر سید محمد حسین راجی با موضوع مروری بر دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران در فضای مجازی، معرفی و حمایت از محصولات تولیدی طلاب جهت اشتغال زایی در سال جهش تولید و همچنین فراخوان مسابقه انقلاب نور در محورهای تهیه کلیپ، عکس نوشته و نقاشی برای طلاب و فرزندانشان از جمله برنامه های اجرا شده در ایام دهه فجر بود.
مدیر مدرسه علمیه خواهران آمل با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: به دلیل اهمیت حضور حداکثری و بابصیرت مردم در انتخابات آینده، نشست روشنگری با عنوان شاخصه های انتخاب اصلح، با سخنرانی استاد حوزه و دانشگاه خانم علمدار، به صورت مجازی برگزار شد که در این نشست، پس از بیان ویژگی های یک کاندید اصلح در جنبه های مختلف اخلاقی، اعتقادی، سیاسی و ... توسط استاد محترم، طلاب حاضر در نشست نیز نظرات و دیدگاه هایشان را مطرح نمودند.
 وی افزود: برگزاری یادواره شهدای روحانی آمل و شهدای انقلاب اسلامی، عطرافشانی و نثار گل در گلزار شهدای امام زاده ابراهیم علیه السلام آمل با حضور خانواده های معظم شهدا، حضور در راهپیامایی خودرویی 22 بهمن، اجرای کمک مومنانه با تهیه 42 بسته معیشتی، برپایی جشن گرامی داشت دهه فجر توسط یکی از طلاب مبلغ در مسجد حضرت فاطمه الزهراء سلام الله علیها آمل و همچنین تقدیر از فعالیت های مرکز نیکوکاری مدرسه توسط مسئول کمیته امداد استان و شهرستان، از دیگر برنامه ها انجام شده در ایام الله دهه فجر بوده است.