کد مطلب: 103881 تعداد بازدید: ۱۰۸

مدیر حوزه:

نشست شاخصه های انتخاب اصلح در مدرسه علمیه برگزار شد

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۲:۱۱
به مناسبت ایام الله دهه فجر، نشست بصیرتی شاخصه های انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی در مدرسه علمیه آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران از مازندران، خانم مهربان؛ مدیریت مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهراء (سلام الله علیها) آمل در این نشست بیان داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، ضرورت دارد ویژگی های یک کاندید اصلح بیان گردد تا مردم با بصیرت و آگاهی بیشتری در این حماسه ملی شرکت نمایند.
وی گفت: شرط اول برای یک نامزد اصلح، داشتن تقوای الهی، اخلاق نیکو، عدالت محوری، حمایت از محرومان و توانمندی جهت حل مشکلات کشور از جمله معضل اقتصادی است.
خانم مهربان افزود: در عرصه سیاست خارجی نیز باید در راستای حفظ عزت و استقلال نظام جمهوری اسلامی گام بردارد و سیاست هایی را درپیش گیرد که مورد تایید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) باشد.
مدیر مدرسه علمیه خواهران آمل تصریح کرد: یکی از راه های شناخت نامزد اصلح، مراجعه به علما و اشخاص بابصیرت در جامعه و برخی نهادها همچون حوزه های علمیه است که می توانند در انتخاب یک فرد اصلح، بسیار موثر باشند.
خانم مهربان با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، تاکید کرد: علی رغم مشکلاتی که در کشور وجود دارد، باید تلاش کرد تا مردم جهت حضور پرشور در این عرصه، تشویق و ترغیب شده و در این راستا طلاب نیز تا جایی که می توانند روشنگری های لازم انجام داده تا به تکلیفشان عمل نمایند.