نمايش منو
اوقات شرعی

امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
۱۸ محرم ۱۴۴۴

کد مطلب: 33639 تعداد بازدید: ۲۱

مصاحبه معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران درخصوص برگزاری آزمون ورودی مقاطع سطح دو، سه و چهار

شنبه ۱۸ تير ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران از برگزاری آزمون ورودی مقاطع سطح دو، سه و چهار در مدرسه علمیه الزهرا بابل خبر داد.
فاطمه هدایتی افزود: این آزمون، امروز جمعه ۱۷ تیر ماه در سه مقطع عمومی سطح دو (کارشناسی)، سطح سه (کارشناسی ارشد) در رشته‌های تفسیر و علوم قرآن، کلام اسلامی و فقه و اصول، سطح چهار (دکتری) در رشته‌های فقه خانواده، تفسیر تطبیقی و علوم و معارف قرآنی برگزار شد.
او با بیان اینکه ۳۵۰ طلبه در سطح دو، ۲۰۰ طلبه در سطح سه و ۵۲ طلبه در سطح چهار ثبت نام در این آزمون شرکت کردند، گفت: منابع و محدوده آزمون، از قبل مشخص شده و به داوطلبین اطلاع رسانی شد و نتایج امتحان بعد از تصحیح اوراق به آن‌ها اعلام می‌شود.
هدایتی ادامه داد: شرط قبولی در این آزمون، کسب نمره حدنصاب در همه ماده‌های درسی می‌باشد، پس از آن داوطلبین وارد مرحله مصاحبه خواهند شد و پس از قبولی نهایی در این مراحل و دریافت کد طلبگی، مشغول به تحصیل خواهند شد.
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران مازندران خاطرنشان کرد: این آزمون فقط یک بار در سال برگزار می‌شود و هر کدام از طلاب که موفق به قبولی در این آزمون نشدند، در صورت داشتن شرایط ثبت نام می‌توانند در آزمون سال آینده شرکت نمایند.

مصاحبه تلویزیونی(3.78 مگابایت- 2ثانيه)